Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Emilia Fabisiak


Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Emilia Fabisiak
Potrzebujesz tłumacza języka szwedzkiego? I to takiego, który potrafi robić to na najwyższym poziomie? Dobrze trafiłeś! Oferuję tłumaczenia i przekłady od dawna i znam swoją dziedzinę od podszewki. Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Zobacz, jak dużo mogę dla Ciebie zrobić.

Od 30 lat działam jako tłumacz. Ukończyłam UJ. Zawodowo przekładam dokumenty prawne i finansowe, umowy i sprawozdania. Tylko do tej pory przetłumaczyłam kilkanaście książek takich pisarzy, jak np.: Thomas Engström, Håkan Nesser czy Camilla Ceder.
Profesjonalizm i zróżnicowane doświadczenie spowodowały, że byłam tłumaczem Ewy Kopacz i prezydenta A. Dudy podczas oficjalnej wizyty w Szwecji. Praca tłumacza jest moją wspaniałym wyzwaniem.
Tłumacz języka szwedzkiego
Moją wizytówką jest wysoka jakość usług i terminowość. Udzielam wsparcia firmom i wielkim instytucjom, jak również osobom prywatnym. Osobiście kieruję swoją firmą i  wyceniam konkretne zamówienia. Podejmuję się tylko tych zadań, które  na 100% zrealizuję perfekcyjnie. Specjalizuję się w takich branżach, jak: prawo, biznes oraz produkcja. Oferuję tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne, jak również tłumaczenia skandynawskich aktów notarialnych.
Gwarantuję moim klientom uczciwe warunki. Przed rozpoczęciem prac, wyznaczam dokładny termin wykonania zlecenia, a później go dotrzymuję. Możesz mieć pewność, iż u mnie konkretną treść otrzymasz odpowiednio szybko. Ponadto, zapewniam atrakcyjną cenę w stosunku do jakości.
Zważywszy na fakt, iż stale się rozwijam i mam bliskie stosunki ze Szwedami, z łatwością dostosowuję język do konkretnego zamówienia klienta.
W przypadku różnych zlecenia rozliczam się na podstawie liczby napisanych znaków lub bloków rozliczeniowych, przy czym jeden trwa cztery godziny. Jeżeli zamierzasz otrzymać dostosowaną ofertę, zadzwoń. Zachęcam do kontaktu.

 

Powiązane artykuły